#1 2010-05-02 12:31:27

 Lonely_Hunter

Fallen Angel

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 17
Punktów :   

...KILKA SŁÓW NA POCZĄTEK...

http://i306.photobucket.com/albums/nn260/baharmario/cartoon/mickey-mouse-graphics.gif

Witam wszystkich~ (bez względu na to ilu was będzie i czy będziecieXD)

Założyłem forum z jednego prostego powodu.
Żyjemy na tej samej planecie, moze nawet w tym samym kraju i mieście, a mimo to MIJAMY SIĘ.
Tysiące ludzi mija się codziennie nie znając nawet swojego imienia. Zamyka się w świecie telewizji i gier komputerowych odłączając od reszty społeczenstwa...A czy nie właśnie po to zostaliśmy powołani do życia? By żyć we wspólnocie? Budujemy duże aglomeracje..Tysiące wieżowców w tysiącem mieszkań...Często bywa tak, że nawet nie znamy swoich sąsiadów...Ja właśnie postanowiłem to zmienić. Mieszkam w Osace 10 lat. Często mijam te same osoby w drodze do pracy...Nie znam nawet ich imion. To właśnie oni stali się inspiracją do stworzenia tego forum. Bo czy nei łatwiej będzie nam się żyło mając u boku więcej niż kilku znajomych? Czy nie fajniej będzie uśmiechać się częściej do ludzi na ulicy? "Kojarzę cię z 'Dorii Maazu !' To jest własnie moje marzenie. By zjednoczyć kiedyś podzielonych ludzi. By znaleść diwe połówki rozbitego kiedyś na dwie części jabłka, by zaprzyjaźnić ze sobą tych, którzy być może nigdy by ze sobą sie nie poznali. Szczytny cel prawda? Ale robię to nie tylko dla siebie. Robię to przede wszystkim dla was. Być może pośród was, są osoby, które codziennie mijam w drodze do pracy. Jeśli tak, z pewnością następnym razem, gdy już się zalogujecie, uśmiechnę się do was na ulicy..Bo dobrze jest mieć poczucie, że nie jest sie samym na tym wielkim świecie, a ludzie niegdyś anonimowi, mogą stać się twoimi najbliższymi przyjaciółmi.

Pozdrawiam,

Lonely_Hunter

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tempofdeath.pun.pl www.fsb.pun.pl www.simtractorversions.pun.pl www.wormsgame.pun.pl www.mistrzowie-magii.pun.pl